Menü
Düğün Hikayesi Videolar S.S.S Hakkımızda İletişim

Belgrad Ormanı

Her ne kadar ‘’İstanbul’un ciğeri’’ lafı klasikleşse de gerçekten tam anlamıyla uygun düşmekte.  İstanbul’un Avrupa Yakası’nda Çatalca yarımada’sının doğusunda konumlanan orman tamamen doğal oluşumdur. Bizans ve Osmanlı Dönemlerinde şehre içme suyu sağlayan bir kaynakken şu an ihtiyaca yeterli gelememektedir.

Sonbaharda sararan yapraklarıyla muntazam bir sanat eserine dönüşen bu orman samimiyet ve huzuru çağrıştırmakta. Özellikle sabah saatlerinde kuş sesleriyle birlikte kendinizi bulabileceğiniz bir mekan.

Ormanda geçerli olan av yasağı sebebiyle bir çok hayvan özgürce yaşarken, özgürce üreme imkanına sahip. Bulunduğu konum itibariyle toprak çeşitliliği fazla. Bu sebeple de çok farklı çeşitlerde bitkiye rastlamak mümkün.

Düğün çekiminiz için doğayla iç içe olmak, sakinliği yaşamak isterseniz şiddetle tavsiye ederiz.  Ormanda bulunan yürüyüş yolları ve su kemerleri görülmeye değer. Olurda oksijen deposu olan Belgrad Ormanı’nda çekimlerinizi gerçekleştirmek isterseniz  fiyat bilgisi 250 ₺’dir.

Instagram'da Takip Edin

instagram

@freshfilmm 55407 Takipçi

Düğün Fotoğrafçısı İletişim I 0530 389 30 19 - 0539 213 00 19 Gelinlik : @freshbridals [email protected]

https://www.freshfilm.com.tr/